Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

5e klasse A

5e klasse A

Datum Tijd Thuis Uit Info
4 dec 12:00 HCSC VR1 Beemster VR1
4 dec 12:30 Adelbert st VR1 DTS VR1
4 dec 13:15 BOL VR1 Marken sv. VR1
4 dec 14:30 Zaandijk VR1 Wieringermeer VR1
4 dec 14:45 Jong Holland VR1 s.v. Enkhuizen VR1
11 dec 12:45 Beemster VR1 Jong Holland VR1
11 dec 14:30 s.v. Enkhuizen VR1 Zaandijk VR1
11 dec 14:30 Wieringermeer VR1 Adelbert st VR1
11 dec 15:00 DTS VR1 BOL VR1
22 jan 12:00 HCSC VR1 BOL VR1
22 jan 14:30 Adelbert st VR1 Marken sv. VR1
22 jan 14:30 Wieringermeer VR1 Jong Holland VR1
22 jan 15:00 DTS VR1 Zaandijk VR1
29 jan 12:00 Beemster VR1 s.v. Enkhuizen VR1
29 jan 13:00 BOL VR1 Wieringermeer VR1
29 jan 14:30 Jong Holland VR1 DTS VR1
29 jan 14:30 Zaandijk VR1 HCSC VR1
5 feb 12:00 HCSC VR1 Marken sv. VR1
5 feb 14:30 Adelbert st VR1 Jong Holland VR1
5 feb 14:30 Wieringermeer VR1 Beemster VR1
5 feb 15:00 DTS VR1 s.v. Enkhuizen VR1
12 feb 12:00 Beemster VR1 DTS VR1
12 feb 12:00 Marken sv. VR1 Wieringermeer VR1
12 feb 14:30 s.v. Enkhuizen VR1 HCSC VR1
12 feb 14:30 Zaandijk VR1 Adelbert st VR1
12 mrt 12:00 Marken sv. VR1 DTS VR1
12 mrt 13:00 BOL VR1 Adelbert st VR1
12 mrt 14:30 s.v. Enkhuizen VR1 Wieringermeer VR1
12 mrt 16:15 Jong Holland VR1 HCSC VR1
19 mrt 12:00 HCSC VR1 Zaandijk VR1
19 mrt 14:30 s.v. Enkhuizen VR1 Beemster VR1
19 mrt 14:30 Wieringermeer VR1 BOL VR1
19 mrt 15:00 DTS VR1 Jong Holland VR1
26 mrt 12:00 Marken sv. VR1 Zaandijk VR1
26 mrt 13:00 BOL VR1 s.v. Enkhuizen VR1
26 mrt 14:30 Adelbert st VR1 HCSC VR1
26 mrt 16:15 Jong Holland VR1 Beemster VR1
2 apr 12:00 Beemster VR1 BOL VR1
2 apr 14:30 s.v. Enkhuizen VR1 Marken sv. VR1
2 apr 14:30 Zaandijk VR1 Jong Holland VR1
2 apr 15:00 DTS VR1 Adelbert st VR1
9 apr 12:00 Marken sv. VR1 BOL VR1
9 apr 14:30 Adelbert st VR1 Wieringermeer VR1
9 apr 14:30 Zaandijk VR1 Beemster VR1
9 apr 15:00 DTS VR1 HCSC VR1
23 apr 12:00 Beemster VR1 Marken sv. VR1
23 apr 13:00 BOL VR1 DTS VR1
23 apr 14:30 s.v. Enkhuizen VR1 Jong Holland VR1
23 apr 14:30 Wieringermeer VR1 Zaandijk VR1
14 mei 12:00 HCSC VR1 Wieringermeer VR1
14 mei 14:30 Adelbert st VR1 Beemster VR1
14 mei 14:30 Jong Holland VR1 BOL VR1
14 mei 14:30 Zaandijk VR1 s.v. Enkhuizen VR1
21 mei 12:00 Beemster VR1 HCSC VR1
21 mei 12:00 Marken sv. VR1 Jong Holland VR1
21 mei 13:00 BOL VR1 Zaandijk VR1
21 mei 14:30 s.v. Enkhuizen VR1 Adelbert st VR1
21 mei 14:30 Wieringermeer VR1 DTS VR1
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!