Programma - H.C.S.C. Den Helder

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
28 jan 8:45 HCSC JO12-3 DWB JO12-1
28 jan 8:45 HCSC JO10-2 Schagen United JO10-4
28 jan 8:45 HCSC JO10-3 Flevo JO10-2
28 jan 8:45 HCSC JO8-1 Winkel JO8-1
28 jan 9:00 FC Den Helder JO11-3 HCSC JO11-2
28 jan 9:00 JVC JO10-1 HCSC JO10-1
28 jan 10:00 HCSC JO15-1 Koedijk JO15-1
28 jan 10:00 HCSC JO13-1 Vrone JO13-3
28 jan 10:00 FC Den Helder JO9-4 HCSC JO9-2
28 jan 10:00 Petten JO9-1JM HCSC JO9-3
28 jan 10:00 Winkel JO8-2 HCSC JO8-2
28 jan 10:15 HCSC JO12-1 FC Den Helder JO12-2
28 jan 10:15 HCSC JO12-2 Medemblik FC JO12-2
28 jan 10:30 Jong Holland JO11-1 HCSC JO11-1
28 jan 11:00 S.V. Wieringerwaard JO9-1 HCSC JO9-1
28 jan 11:15 Hollandia T JO14-1JM HCSC JO14-1
28 jan 12:00 Marken sv. 2 HCSC 2
28 jan 12:00 HCSC 3 ADO '20 4
28 jan 12:00 HCSC JO19-2 V.V. Bergen JO19-1
28 jan 14:30 HCSC JO16-1 Kleine Sluis JO16-1
28 jan 14:45 Zouaven (de) 2 HCSC 4
28 jan 16:00 Always Forward 1 HCSC 1
4 feb 8:45 Schagen United JO12-4 HCSC JO12-2
4 feb 8:45 HCSC JO11-2 Schagen United JO11-4
4 feb 8:45 HCSC JO9-2 Victoria O JO9-3
4 feb 8:45 HCSC JO9-3 JVC JO9-3JM
4 feb 8:45 HCSC JO8-2 Schagen United JO8-3
4 feb 9:00 Hollandia T JO13-2 HCSC JO13-1
4 feb 10:00 HCSC JO11-1 Fortuna Wormerveer sv JO11-1
4 feb 10:00 HCSC JO10-1 SVW 27 JO10-1
4 feb 10:00 HCSC JO9-1 Apollo 68 JO9-1JM
4 feb 10:15 HCSC JO14-1 Kolping Boys JO14-4
4 feb 10:15 s.v. Enkhuizen JO12-3 HCSC JO12-3
4 feb 10:15 KSV JO8-2 HCSC JO8-1
4 feb 10:30 ZAP JO10-1 HCSC JO10-3
4 feb 11:00 Duinrand S JO12-1 HCSC JO12-1
4 feb 12:00 HCSC 2 Haarlem-Kennemerland f.c. 2
4 feb 12:00 HCSC 3 ODIN 59 4
4 feb 12:00 FC Uitgeest JO16-1 HCSC JO16-1
4 feb 12:00 Geel Zwart 30 JO15-1 HCSC JO15-1
4 feb 13:00 Texel 94 VR1 HCSC VR1
4 feb 14:00 Callantsoog JO19-1 HCSC JO19-2
4 feb 14:30 HCSC 1 ADO '20 1
4 feb 14:30 Wieringermeer 4 HCSC 4
11 feb 8:45 HCSC JO12-3 Medemblik FC JO12-3
11 feb 8:45 HCSC JO10-1 LSVV JO10-1
11 feb 8:45 HCSC JO10-2 FC Den Helder JO10-1
11 feb 8:45 HCSC JO10-3 Schagen United MO10-1
11 feb 8:45 HCSC JO9-3 JVC JO9-4
11 feb 9:00 FC Den Helder JO14-2 HCSC JO14-1
11 feb 9:00 FC Den Helder JO9-3 HCSC JO9-2
11 feb 9:00 FC Den Helder JO8-4 HCSC JO8-1
11 feb 9:00 LSVV JO8-2 HCSC JO8-2
11 feb 10:00 HCSC JO15-1 JVC JO15-1
11 feb 10:00 HCSC JO12-1 Texel 94 JO12-1JM
11 feb 10:00 HCSC JO12-2 Duinrand S JO12-2
11 feb 10:00 AGSV JO9-1 HCSC JO9-1
11 feb 10:15 HCSC JO13-1 AFC 34 JO13-4
11 feb 11:00 Duinrand S JO11-1 HCSC JO11-2
11 feb 12:00 HCSC JO19-2 Blokkers de JO19-1
11 feb 12:00 HCSC JO16-1 Fortuna Wormerveer sv JO16-2
11 feb 12:30 HBOK 2 HCSC 2
11 feb 13:15 Reiger Boys JO11-1 HCSC JO11-1
11 feb 13:45 FC Uitgeest 2 HCSC 3
11 feb 14:00 ZVC '22 1 HCSC 1
11 feb 14:30 HCSC 4 SVW 27 6
11 feb 14:30 HCSC VR1 ZCFC VR1
18 feb 15:00 Purmerland VR1 HCSC VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!