Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
27 jan 20:00 HCSC 2 HCSC JO19-1
29 jan 8:45 HCSC JO12-2 Wiron JO12-1
29 jan 8:45 Blokkers de JO10-1 HCSC JO10-1
29 jan 8:45 HCSC JO10-2 JVC JO10-3JM
29 jan 8:45 HCSC JO8-1 JVC JO8-2
29 jan 9:00 Medemblik FC JO11-1 HCSC JO11-1
29 jan 9:00 JVC JO8-3 HCSC JO8-2
29 jan 10:00 Kolping Boys JO12-2 HCSC JO12-1
29 jan 10:00 HCSC JO11-2 Kolping Boys JO11-4
29 jan 10:00 HCSC JO9-1 JVC JO9-1
29 jan 10:30 Jong Holland JO14-2 HCSC JO14-1
29 jan 11:30 Zouaven (de) JO13-2 HCSC JO13-1
29 jan 12:00 Zwaluwen 30 HCSV JO19-1 HCSC JO19-1
29 jan 12:00 HCSC JO17-1 Schagen United JO17-2
29 jan 12:00 HCSC JO15-1 Geel Zwart 30 JO15-1
29 jan 12:30 VIOS-W JO9-1 HCSC JO9-2
29 jan 14:30 HCSC 3 Dirkshorn 2
29 jan 14:30 HCSC 4 Always Forward 3
29 jan 14:30 Zaandijk VR1 HCSC VR1
5 feb 8:45 JVC JO12-1JM HCSC JO12-2
5 feb 8:45 HCSC JO8-2 Duinrand S JO8-1
5 feb 9:00 KSV JO11-2 HCSC JO11-2
5 feb 9:15 VVS 46 JO8-2 HCSC JO8-1
5 feb 9:30 ZAP JO10-1 HCSC JO10-2
5 feb 10:00 HCSC JO12-1 Schagen United JO12-2
5 feb 10:00 HCSC JO11-1 ZAP JO11-1
5 feb 10:00 HCSC JO10-1 Always Forward JO10-1
5 feb 11:15 Wartburgia asv 2 HCSC 2
5 feb 12:00 HCSC JO19-1 Ilpendam JO19-1
5 feb 12:00 HCSC VR1 Marken sv. VR1
5 feb 12:30 Kleine Sluis JO15-1JM HCSC JO15-1
5 feb 12:45 Victoria O JO14-1 HCSC JO14-1
5 feb 13:00 DTS JO17-1 HCSC JO17-1
5 feb 13:00 ZAP JO13-2 HCSC JO13-1
5 feb 14:30 HCSC 1 Koninklijke HFC 1
5 feb 14:30 HCSC 3 Schagen United 2
5 feb 14:45 Zouaven (de) 2 HCSC 4
12 feb 8:45 HCSC JO12-2 Schagen United JO12-4
12 feb 8:45 HCSC JO11-2 Dynamo JO11-1
12 feb 8:45 HCSC JO10-2 Schagen United JO10-4
12 feb 8:45 HCSC JO8-1 Schagen United JO8 Blauw
12 feb 9:00 FC Den Helder JO12-2 HCSC JO12-1
12 feb 9:00 FC Den Helder JO9-1 HCSC JO9-2
12 feb 10:00 HCSC JO13-1 JVC JO13-2
12 feb 10:00 HCSC JO9-1 Schagen United JO9-2
12 feb 10:15 Schagen United JO11-3 HCSC JO11-1
12 feb 10:30 Jong Holland JO10-1 HCSC JO10-1
12 feb 11:00 HCSC 2 IJFC 3
12 feb 11:00 HCSC JO14-1 Schagen United JO14-4
12 feb 12:00 HCSC JO15-1 Koedijk JO15-1
12 feb 14:30 ZCFC 1 HCSC 1
12 feb 14:30 HCSC 4 Sporting Andijk 3
12 feb 14:30 HCSC JO19-1 MOC JO19-1
12 feb 14:30 s.v. Enkhuizen VR1 HCSC VR1
12 feb 15:00 SVW 27 4 HCSC 3
19 feb 12:00 Monnickendam 2 HCSC 2
19 feb 14:30 HCSC 1 Reiger Boys 1
12 mrt 10:00 HCSC JO14-1 Reiger Boys JO14-2
12 mrt 10:00 HCSC JO13-1 Grasshoppers JO13-2
12 mrt 12:00 HCSC 2 Castricum FC 2
12 mrt 12:00 HCSC JO17-1 Duinrand S JO17-1
12 mrt 12:30 V.V. Bergen JO15-1 HCSC JO15-1
12 mrt 14:30 IJmuiden vv. 1 HCSC 1
12 mrt 14:30 HCSC 4 Opperdoes 3
12 mrt 15:00 Always Forward 2 HCSC 3
12 mrt 15:00 AFC 34 JO19-2 HCSC JO19-1
12 mrt 16:15 Jong Holland VR1 HCSC VR1
19 mrt 11:00 Petten JO13-1JM HCSC JO13-1
19 mrt 11:15 LSVV JO14-2 HCSC JO14-1
19 mrt 12:00 HCSC 2 FC Aalsmeer 2
19 mrt 12:00 HCSC JO17-1 AFC 34 JO17-2
19 mrt 12:00 HCSC VR1 Zaandijk VR1
19 mrt 13:35 HCSC JO15-1 Medemblik FC JO15-1
19 mrt 14:00 Dirkshorn 2 HCSC 3
19 mrt 14:30 HCSC 1 ADO '20 1
19 mrt 14:30 HCSC JO19-1 Schagen United JO19-2
19 mrt 16:05 Always Forward 3 HCSC 4
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!